Okul Hakkında:

Bloxham School, tarihi şehir Oxford’a yakın bir mesafede Bloxham kasabasında yer almaktadır. Oxford şehir merkezine 37 km, Londra’ya ise 130 km uzaklıktadır.  

Konaklama Hakkında:

Kampüste yer alan yurtlarda tek kişilik, iki kişilik ve 3-8 yatak kapasiteli paylaşımlı odalar mevcuttur. Kız ve erkek öğrencilerin yurt binaları birbirinden ayrıdır. Günde 3 öğün yemek programa dahildir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Futbol, beyzbol, oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, tenis kortları, tırmanma duvarı, sanat odası , donanımlı spor salonları

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

2 haftalık dönemlerde 3 tam  günlük gezi düzenlecektir. Gezilere örnek, Londra, Cambridge, Oxford, Stafford-upon-Avon,

Yaş Aralığı: 7-17

Program Başlama Tarihleri:  2 Temmuz – 17 Ağustos 2017 arası her hafta.

Program Hakkında:

Bu merkezde 2 program sunulmaktadır.

  1. English Explorer programı (12-17 yaş)  : Bu programda öğrenciler haftada 30 saat Genel İngilizce programı veya haftada 18 saat İngilizce eğitimi ile beraber seçmeli derslerin alınacağı programlardan birine katılabilirler. Explorer programına beginner seviyesi itibariyle her seviyede öğrenci katılabilir.
  2. English Explorer Junior programı (7-11. yaş)  : Bu programda öğrenciler haftada 30 saat Genel İngilizce programı veya haftada 18 saat İngilizce eğitimi ile beraber seçmeli derslerin alınacağı programlardan birine katılabilirler. Explorer programına beginner seviyesi itibariyle her seviyede öğrenci katılabilir.
  3. Intensive Academic English Program: Bu yopun programda öğrenciler 2 haftalık eğitimlerde toplam 48 saat eğitim alacklardır. Katılım için minimum Elemantary seviyesinde İngilizceye sahip olmak gerekmektedir.

Program Ücreti:

English Explorer ve Explorer Junior Pogramı: 2 hafta 2.595 £

Young Cambridge Scholars Programı: 2 hafta 3.595 £

Intensive Akademik İngilizce: 2 hafta 2.845 £ ,4 Hafta 5.090 £

 

Fiyata dahil olmayanlar:

Uçak bileti

Vize Ücreti

Cep Harçlığı