Okul Hakkında:

İngiltere’nin en presijli dil okullarının başında gelen Bell English , genç öğrenciler için de en kaliteli yaz programlarını sunmaktadır. Bell’in St Albans merkezi Oxford ve Cambridge gibi öğrenci şehirlerine de yakın olması itibariyle oldukça popülerdir. Yıl boyunca açık olan merkez yemyeşil 60 dönümlük bir araziye kurulmuş eski bir manastır olan Victoria Manastırının arazisinde yer almaktadır.Viktoryan tarzı mimariye sahiptir.  St Albans Londra Heathrow havaalanına 58 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Konaklama Hakkında:

Kız ve erkek öğrenciler ayrı bloklarda kalmaktadırlar. Çoğu oda iki kişilik olmakla beraber sınırlı sayıda tek kişilik ve üç kişilik odalar da bulunmaktadır. Banyo ve tuvaletler paylaşımlıdır. Günde 3 öğün yemek yine kampüste bulunan yemekhanede yenilecektir. Tam günlük gezilerde öğle yemekleri paket öğün olarak verilmektedir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Londra temalı yurtlar, Wi-Fi internet erişimi, oldukça geniş ve yeşil arazisinde kampüs içerisinde birçok spor alanı, sanat odası

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

2 haftalık dönemlerde 3 tam  günlük gezi düzenlecektir. Bu geziler Londra, Cambridge, Oxford , Stafford-upon-Avon gibi şehirlere yapılacaktır.

Yaş Aralığı: 7-17

Program Tarihleri ve Süresi:  4 Haziran  - 20 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında: Bell St Albans merkezinde öğrencilere haftada 30 saat içeren yoğun İngilizce Programının yanısıra haftada 18 saat Genel İngilizcenin ile beraber öğleden sonra seçmeli derslerin seçilebileceği  program seçeneği sunulmaktadır.

12-17 yaş arası gençlerin seçebileceği seçmeli dersler: Okçuluk, basketbol, Futbol, sağlık ve fitness eğitimleri, yüzme, tenis, İngiliz edebiyatı, sınav hazırlık dersleri, gazetecilik, sunum ve münazara becerileri,sanat ve tasarım ; 7-11 yaş arası çocuklar ise İngiliz okul oyunları, yemek yapma , t-shirt boyama, maske yapma , doğa yürüyüşleri gibi dersler seçebileceklerdir.

Program Ücreti:

2 hafta: 2.285 £

3 hafta : 3.380 £

4 hafta: 4.475 £

 

Fiyata dahil olmayanlar:

Uçak bileti

Vize Ücreti

Cep Harçlığı