Okul Hakkında:

Program Los Angeles, San Fernando Vadisi'nde bulunan California State Üniversitesi’nin Northridge kampüsünde gerçekleştirilmektedir.

Dersler deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilir. Sınıf mevcudu en fazla 15’dir.

Konaklama Hakkında:

Konforlu yurt binalarında bulunan odalar çift kişiliktir. Her 4 öğrenci bir banyoyu ortak kullanır.  Wi-fi mevcuttur. Çarşaflar haftada bir değiştirilir. Çamaşırhane mevcuttur.  

Modern yurt binasının yakınlarda çok amaçlı bir oyun odası, kafe ve bir mini market bulunur.

Yemekler yurdun yemekhanesinde yenilir, self servistir. Yemekhane Asya füzyonu da dahil olmak üzere çok çeşitli yiyecek seçeneklerine sahiptir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Kampüs, açık hava kum voleybolu, basketbol sahaları, yüzme havuzu ve oyun ve etkinlikler için kullanılacak bol miktarda alanın bulunduğu mükemmel spor tesislerine sahiptir.

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Cumartesi ve Pazar günleri tam günlük geziler (Hollywood & Rodeo Drive, Santa Monica & Venice Beaches, Getty & Grammy Müzeleri, Los Angeles ve Griffith Gözlemevi) düzenlenir.

Ayrıca dileyen öğrencilerin ek ücret ile katılabileceği Disneyland, Universal Studios, Six Flags Magic Mountain, Los Angeles Dodgers’a opsiyonel geziler düzenlenir.

Gündüz aktiviteleri, İngilizce derslerinden sonra gerçekleşecektir. Yüzme, basketbol, voleybol gibi çeşitli sporların yanı sıra havuz partisi, sanat ve el sanatları, atölye çalışmaları, açık hava oyunları, hazine avı ve çok daha fazlası gibi eğlenceli etkinlikler de dahil olmak üzere çok çeşitli aktiviteler vardır. Akşamları yetenek ve moda şovları, diskolar, oyunlar ve uluslararası yemek akşamları gibi çok çeşitli aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaş Aralığı: 10-18

Program Tarihleri ve Süresi: 19 HAZİRAN – 06 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimleri verilir.

Program Ücreti:

2 Hafta: 3.080 USD

3 Hafta: 4.375 USD

4  hafta: 5.670 USD