Okul Hakkında:

Cambridge, tarihi kolejleri, güzel mimarisi ve Cam nehri ile ünlüdür. Program Bellerbys Koleji'nin modern Manor House kampüsünde, Cambridge merkezinden sadece 20 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

Dersler deneyimli İngiliz öğretmenleri tarafından verilir, dersler programa göre sabah veya öğleden sonra yapılır. Sınıf mevcudu en fazla 15’dir.

Konaklama Hakkında:

Konaklama okulun yurdunda, tek kişilik odalarda ortak banyo kullanımlı (odalarda lavabo bulunur) odalarda yapılacaktır. Her 4 odanın oratak kullanımına açık mutfak bulunur. Ayrıca yurtta kantin, büyük bir ortak salon ve film salonu bulunur. Yurttan spor salonuna erişim kolaydır. Wi-fi bulunur. Çarşaflar haftada bir değiştirilir. Çamaşırhane imkanı bulunur.

Ayrıca dileyen öğrenciler aile yanında da konaklamayı seçebilir.

Yemekler okulun geniş yemekhanesinde yenilir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Kampüste ek etkinlikler için mükemmel spor tesisleri ve geniş açık alanlar mevcuttur. Wi-fi mevcuttur.

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Cumartesi ve Pazar günleri tam günlük geziler (Londra, Brighton, Cambridge) düzenlenir.

Hafta içinde de yakın bölgelere çeşitli geziler (Canterbury Cathedral, Dover Castle, Rochester, Dickens House Museum, Broadstairs) düzenlenir.

Gündüz aktiviteleri, İngilizce derslerinden önce veya sonra gerçekleşecektir. Futbol, basketbol ve badminton gibi çeşitli sporların yanı sıra sanat ve el sanatları, atölye çalışmaları, performans, açık hava oyunları, hazine avı ve çok daha fazlası gibi eğlenceli etkinlikler de dahil olmak üzere çok çeşitli aktiviteler vardır. Akşamları yetenek ve moda şovları, diskolar, oyunlar ve uluslararası yemek akşamları gibi çok çeşitli aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaş Aralığı: 12-17

Program Tarihleri ve Süresi: 02 TEMMUZ – 06 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimleri verilir.

Program Ücreti:

Aile yanı konaklamalı:

2 Hafta: 1.696 GBP

3 hafta: 2.360 GBP

4 Hafta: 3.022 GBP

Yurt Konaklamalı:

2 hafta : 1.750 GBP

3 Hafta: 2.440 GBP

4 Hafta : 3.130 GBP