Okul Hakkında:

Program şehir merkezine yürüme mesafesinde olan University of Kent'in modern kampüsünde düzenlenilir. Okul ortaçağ sokakları ve antik binalarla çevrili olan tarihi Canterbury şehrindedir. Canterbury UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndendir.

Dersler deneyimli İngiliz öğretmenleri tarafından verilir, dersler programa göre sabah veya öğleden sonra yapılır. Sınıf mevcudu en fazla 15’dir.

Konaklama Hakkında:

Konaklama okulun yurdunda, tek kişilik özel banyolu veya yine tek kişilik fakat ortak banyo kullanımlı (odalarda lavabo bulunur) odalarda yapılacaktır. Çarşaflar haftada bir değiştirilir. Çamaşırhane imkanı bulunur.

Yemekler okulun geniş yemekhanesinde yenilir. Self servistir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Kampüste ek etkinlikler için mükemmel spor tesisleri ve geniş açık alanlar mevcuttur. Wi-fi mevcuttur.

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Cumartesi ve Pazar günleri tam günlük geziler (Londra, Brighton, Cambridge) düzenlenir.

Hafta içinde de yakın bölgelere çeşitli geziler (Canterbury Cathedral, Dover Castle, Rochester, Dickens House Museum, Broadstairs) düzenlenir.

Gündüz aktiviteleri, İngilizce derslerinden önce veya sonra gerçekleşecektir. Futbol, basketbol ve badminton gibi çeşitli sporların yanı sıra sanat ve el sanatları, atölye çalışmaları, performans, açık hava oyunları, hazine avı ve çok daha fazlası gibi eğlenceli etkinlikler de dahil olmak üzere çok çeşitli aktiviteler vardır. Akşamları yetenek ve moda şovları, diskolar, oyunlar ve uluslararası yemek akşamları gibi çok çeşitli aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaş Aralığı: 12-17

Program Tarihleri ve Süresi: 25 HAZİRAN – 06 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimleri verilir.

Program Ücreti:

Paylaşımlı Banyolu Odalar.

2 Hafta: 1.856 GBP

3 Hafta: 2.550 GBP

4 Hafta: 3.242 GBP

Ozel Banyolu Odalar

2 hafta : 1.926 GBP

3 hafta: 2.654 GBP

4 hafta: 3.382 GBP