Okul Hakkında:

Program University of East London’ın Docklands kampüsünde düzenlenmektedir. Thames Nehri'nin yanında ve simgesel London Skyline manzarasına sahip sakin bir yerleşim bölgesinde bulunur. Londra'nın merkezine erişim kolaydır. 

Dersler deneyimli İngiliz öğretmenleri tarafından verilir, dersler programa göre sabah veya öğleden sonra yapılır. Sınıf mevcudu en fazla 15’dir.

Konaklama Hakkında:

Konaklama okulun yurdunda, tek kişilik özel banyolu odalarda yapılacaktır. Çarşaflar haftada bir değiştirilir. Çamaşırhane imkanı bulunur. Yurtta wi-fi bulunmaktadır.

Yemekler okulun geniş yemekhanesinde yenilir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Öğrencilerin kullanımına açık spor salonu ve basketbol sahası ile geniş arazilere yayılmış bir kampüstür.

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Cumartesi ve Pazar günleri tam günlük geziler (Brighton, Cambridge, Oxford) düzenlenir.

Hafta içinde de yakın bölgelere çeşitli geziler (Canary Wharf, Camden Market, Covent Garden, British Museum, Natural History Museum) düzenlenir.

Gündüz aktiviteleri, İngilizce derslerinden önce veya sonra gerçekleşecektir. Futbol, basketbol ve badminton gibi çeşitli sporların yanı sıra sanat ve el sanatları, atölye çalışmaları, performans, açık hava oyunları, hazine avı ve çok daha fazlası gibi eğlenceli etkinlikler de dahil olmak üzere çok çeşitli aktiviteler vardır. Akşamları yetenek ve moda şovları, diskolar, oyunlar ve uluslararası yemek akşamları gibi çok çeşitli aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaş Aralığı: 11-17

Program Tarihleri ve Süresi: 18 HAZİRAN – 20 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimleri verilir.

Program Ücreti:

2 hafta: 1.866 GBP

3 hafta: 2.664 GBP

4 hafta: 3.462 GBP