Okul Hakkında:

Program Queen Mary University of London'ın büyük modern şehir kampüsünde gerçekleştirilmektedir.  Mağazalar ve spor salonu bulunan kampüs Londra Zone 2’dedir.  Londra'nın merkezine kolay erişim imkanı bulunur.

Okulda Trinity sınav hazırlık programı da mevcuttur.

Konaklama Hakkında:

Konaklamalar Pooley House öğrenci yurdunda yapılacaktır. Özel banyolu tek kişilik odalar bulunmaktadır. Çarşaflar haftada bir değiştirilir. Çamaşırhane imkanı bulunur. Wi-fi mevcuttur.  

Yemekler okulun büyük yemekhanesinde yenilir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Kapalı spor alanları, outdoor oyun alanları, öğrencilerin beraber zaman geçirebileceği geniş ve modern sosyal alanlar, tiyatro, konaklama alanlarında Wi-Fi erişimi

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Cumartesi ve Pazar günleri tam günlük geziler (Brighton, Cambridge, Oxford, Canterbury) düzenlenir.

Hafta içinde de yakın bölgelere çeşitli geziler (St.Paul’s Cathedral, British Museum, Thames River tekne gezisi, Tower Bridge) düzenlenir.

Gündüz aktiviteleri, İngilizce derslerinden önce veya sonra gerçekleşecektir. Futbol, yüzme, basketbol ve badminton gibi çeşitli sporların yanı sıra sanat ve el sanatları, atölye çalışmaları, performans, açık hava oyunları, hazine avı ve çok daha fazlası gibi eğlenceli etkinlikler de dahil olmak üzere çok çeşitli aktiviteler vardır. Akşamları yetenek ve moda şovları, diskolar, oyunlar ve uluslararası yemek akşamları gibi çok çeşitli aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaş Aralığı: 12-17

Program Tarihleri ve Süresi: 18 HAZİRAN – 13 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimleri verilir.

Program Ücreti:

2 Hafta : 1.866 GBP

3 hafta : 2.664 GBP

4 Hafta: 3.462 GBP