Okul Hakkında:

Embassy Summer’ın Long Island’daki yaz kampı, New York’un muhteşem adasında Long Island Universitesi’nin kampüsünde gerçekleştirilecektir. Manhattan’a 1 saat mesafede olan Long Island malikanelerle ünlüdür. 300 dönümlük arazi üzerine kurulu olan üniversite kampüsünde olimpik havuz gibi birçok muhteşem olanak öğrencileri bekliyor olacak.

Konaklama Hakkında:

Konaklamalar öğrenci yurdunda paylaşımlı odalarda yapılacaktır. Banyolar ortak kullanımlıdır. Çarşaflar haftada bir değiştirilir.

 Büyük self servis hizmet veren bir kantin bulunur.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Çok amaçlı spor salonu, dans stüdyosu, futbol, basketbol ve açık hava tenis kortları ve olimpik büyüklükte kapalı yüzme havuzu bulunur.

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Cumartesi ve Pazar günleri tam günlük geziler  (Manhattan gezileri, Özgürlük anıtı, Empire State Building, 5.Cadde alışveriş gezisi, Metropolitan Museum of Art, Central park gibi yerler) düzenlenir. Bununla beraber öğrenciler ekstra ucret odeyerek opsiyonel gezilerle Six Flags, United Nations, Yankees Baseball and Splish Splash Water Amusement park gibi yerleri de gezme  fırsatını da bulabilirler.  

Hafta içinde de yakın bölgelere çeşitli geziler yanında kampüs içerisinde aktiviteler yapılır. Maske yapımı, moda gecesi, geleneksel ülke geceleri, karaoke, yüzme gibi.

Yaş Aralığı: 12-18

Program Tarihleri ve Süresi:  25 HAZİRAN - 06 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel  İngilizce eğitimleri verilir.

Program Ücreti:

2 Hafta: 3.270 USD

3 Hafta: 4.625 USD

4 Hafta : 5.980 USD