Okul Hakkında:

Program şirin köyleriyle Buckinghamshire'ın güzel kırsalında bulunan Newland Park Academy kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Açık alanlara sahip geniş bir kampüstür.

Dersler deneyimli İngiliz öğretmenleri tarafından verilir, dersler programa göre sabah veya öğleden sonra yapılır. Sınıf mevcudu en fazla 15’dir.

Konaklama Hakkında:

Konaklamalar okulun yurdunda yapılacaktır. Özel banyolu iki veya üç kişilik odalar ve tek kişilik ortak banyolu odalar bulunmaktadır. Çarşaflar haftada bir değiştirilir. Çamaşırhane imkanı bulunur.

Yemekler okulun yemekhanesinde yenilir. Self servistir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Futbol sahaları, tenis ve basketbol sahaları ile aktiviteler ve eğlence için geniş bir salon bulunmaktadır. Wifi bulunmaktadır.

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Cumartesi ve Pazar günleri tam günlük geziler (Londra, Brighton, Oxford, Cambridge) düzenlenir.

Hafta içinde de yakın bölgelere çeşitli geziler (Chalfont St.Giles, Bicester köyü) düzenlenir.

Gündüz aktiviteleri, İngilizce derslerinden önce veya sonra gerçekleşecektir. Futbol, basketbol ve badminton gibi çeşitli sporların yanı sıra sanat ve el sanatları, atölye çalışmaları, performans, açık hava oyunları, hazine avı ve çok daha fazlası gibi eğlenceli etkinlikler de dahil olmak üzere çok çeşitli aktiviteler vardır. Akşamları yetenek ve moda şovları, diskolar, oyunlar ve uluslararası yemek akşamları gibi çok çeşitli aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaş Aralığı: 8-17

Program Tarihleri ve Süresi: 11 HAZİRAN – 13 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimleri verilir.

Program Ücreti:

2 Hafta: 1.626 GBP

3 Hafta: 2.314 GBP

4 Hafta: 3.000 GBP