Okul Hakkında:

Program, Thames nehrine, Londra Köprüsü'ne ve Londra'nın en eski gıda pazarlarından Borough Market’e  yakın South Bank Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirilmektedir.

Dersler deneyimli İngiliz öğretmenleri tarafından verilir, dersler programa göre sabah veya öğleden sonra yapılır. Sınıf mevcudu en fazla 15’dir.

Konaklama Hakkında:

Konaklamalar McLaren House yurdunda yapılır. Kampüse yürüme mesafesindedir.   Ayrıca London Eye ve Parlamento Binası gibi Londra’nın turistik yerleri de kısa bir yürüme mesafesinde bulunur. Odalar özel banyolu ve tek kişiliktir.  Çarşaflar haftada bir değiştirilir. Çamaşırhane imkanı bulunur.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Modern ve rahat sınıflar, kapalı spor alanları, outdoor oyunların oynanabileceği park alanları, disco, televizyon odası, yemek salonu, konaklama ve resepsiyon alanlarında Wi-Fi erişimi

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Cumartesi ve Pazar günleri tam günlük geziler (Brighton, Cambridge, Oxford) düzenlenir.

Hafta içinde de yakın bölgelere çeşitli geziler (St. Paul’s Cathedral, British Museum, yürüyüş turları) düzenlenir.

Gündüz aktiviteleri, İngilizce derslerinden önce veya sonra gerçekleşecektir. Futbol, basketbol ve badminton gibi çeşitli sporların yanı sıra sanat ve el sanatları, atölye çalışmaları, performans, açık hava oyunları, hazine avı ve çok daha fazlası gibi eğlenceli etkinlikler de dahil olmak üzere çok çeşitli aktiviteler vardır. Akşamları yetenek ve moda şovları, diskolar, oyunlar ve uluslararası yemek akşamları gibi çok çeşitli aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaş Aralığı: 13+

Program Tarihleri ve Süresi: 18 HAZİRAN – 13 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimleri verilir.

Program Ücreti:

2 Hafta : 1.866 GBP

3 hafta : 2.664 GBP

4 Hafta: 3.462 GBP