Okul Hakkında:

Program Medford, Massachusetts'teki prestijli Tufts Üniversitesi'nin güzel kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Medford, Boston'a sadece 20 dakika uzaklıktadır.

Modern spor salonu, kapalı yüzme havuzu, koşu pistleri de dahil olmak üzere harika bir kampüstür. Sahil şeridine, popüler plajlara ve Boston'a kolayca ulaşılabilir mesafede bulunmaktadır.

Dersler deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilir. Sınıf mevcudu en fazla 15’dir.

Konaklama Hakkında:

Konforlu yurt binasında tek ve çift kişiliktir odalar bulunur. Her 6 öğrenci bir banyoyu ortak kullanır. Çarşaflar haftada bir değiştirilir. Çamaşırhane ve wi-fi mevcuttur.  

Yemekler yurdun yemekhanesinde yenilir, self servistir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Spor salonu, kapalı yüzme havuzu, beyzbol sahası, koşu pistleri, oyun ve etkinlikler için kullanılacak bol miktarda alanın bulunduğu mükemmel spor tesislerine sahiptir.

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Cumartesi ve Pazar günleri tam günlük geziler (Harvard Üniversitesi, MIT Üniversitesi, Chinatown, Salem, Hampton Beach, Newport/Rhode Island, Wrentham Village Outlet) düzenlenir.

Ayrıca dileyen öğrencilerin ek ücret ile katılabileceği Six Flags New England, balina izleme, New York, Boston Red Sox & Boston tramvay turları opsiyonel geziler düzenlenir.

Gündüz aktiviteleri, İngilizce derslerinden sonra gerçekleşecektir. Yüzme, beyzbol, basketbol, futbol gibi çeşitli sporların yanı sıra sanat ve el sanatları, atölye çalışmaları, açık hava oyunları, hazine avı ve çok daha fazlası gibi eğlenceli etkinlikler de dahil olmak üzere çok çeşitli aktiviteler vardır. Akşamları yetenek ve moda şovları, diskolar, oyunlar ve uluslararası yemek akşamları gibi çok çeşitli aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaş Aralığı: 13-18

Program Tarihleri ve Süresi: 25 HAZİRAN – 06 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimleri verilir.

Program Ücreti:

 

 2 Hafta 3.040 USD

3 hafta 4.335 USD

4 Hafta 5.630 USD