Okul Hakkında:

Program, dünyaca ünlü University College London (UCL) kampüsünde gerçekleştirilir. Öğrenci bölgesi olarak bilinen Bloomsbury’de bulunan kampüs Oxford Caddesi ve Covent Garden'a yürüme mesafesindedir.

Dersler deneyimli İngiliz öğretmenleri tarafından verilir, dersler programa göre sabah veya öğleden sonra yapılır. Sınıf mevcudu en fazla 15’dir.

Konaklama Hakkında:

Odalar konforlu tek ve çift kişiliktir. Banyolar ortaktır fakat oda içerisinde lavabo bulunur. Çarşaflar haftada bir değiştirilir. Çamaşırhane imkanı bulunur.

2 ayrı büyük yemekhane vardır. Yemekler self servistir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Wifi bulunmaktadır.

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Cumartesi ve Pazar günleri tam günlük geziler (Brighton, Cambridge, Oxford, Canterbury) düzenlenir.

Hafta içinde de yakın bölgelere çeşitli geziler (yürüyüş turları, St. Paul’s Cathedral, Tate Modern, British Museum, Thames River tekne gezisi, Greenwich Maritime Museum) düzenlenir.

Gündüz aktiviteleri, İngilizce derslerinden önce veya sonra gerçekleşecektir. Futbol, basketbol ve badminton gibi çeşitli sporların yanı sıra sanat ve el sanatları, atölye çalışmaları, performans, açık hava oyunları, hazine avı ve çok daha fazlası gibi eğlenceli etkinlikler de dahil olmak üzere çok çeşitli aktiviteler vardır. Akşamları yetenek ve moda şovları, diskolar, oyunlar ve uluslararası yemek akşamları gibi çok çeşitli aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaş Aralığı: 13+

Program Tarihleri ve Süresi: 25 HAZİRAN – 27 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimleri verilir.

Program Ücreti:

2 Hafta : 1.866 GBP

3 hafta : 2.664 GBP

4 Hafta: 3.462 GBP