Stafford House School of English - Canterbury

Okul Hakkında:

Canterbury, tarihi bir üniversite kentidir. Plajlara sahip güney kıyısındaki şehir Londra'ya kolayca ulaşılabilecek mesafededir. Eğlenceli, keşfedilecek yerleri bol ve dolaşmanın kolay olduğu Canterbury okumak için güvenli ve rahat bir yerdir.

Konaklama Hakkında:

Aile yanı ve yurtta kalma seçeneği bulunmaktadır.

Aile yanında çift kişilik odalarda, yurtta ise 1-4 kişilik odalarda kalınır.

Öğrenciler öğlen ve akşam yemeklerini pazartesiden cumartesiye okul kantininde yerler. Aile yanında kalan öğrenciler yemeklerini hafta sonları aileleri ile yerler. Aile yanında konaklama öğrencilere bir İngiliz ailenin bir parçası olarak yaşama şansı ve sınıf dışındaki İngilizce konuşma imkânı sunar. Aileler özenle seçilmektedir. 16 yaş altı öğrenciler kanun gereği aile yanında maksimum 27 gece kalabilirler.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Bilgisayar odası, ücretsiz Wifi, kütüphane, kafeterya bulunur. Ayrıca yakın bölgelerdeki spor merkezleri ve havuzlar kullanılacaktır.

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Haftada 1 tam gün gezi (Londra, Brighton, Cambridge), 1 yarım gün gezi (Leeds Kalesi, Dover Kalesi, Chatham Historic Dockyard), ve haftada 2 kere yakın çevreye geziler (Canterbury Cathedral, Canterbury Müzesi, Canterbury nehir gezisi, Canterbury Tales..) yapılacaktır.

Hoş geldin partisi, film gecesi, disco, fitness dersi, yoga, yüzme, İngiliz gecesi, takı tasarımı, sanatsal faaliyetler, spor, drama gibi faaliyetler gerçekleştirilir.

Yaş Aralığı: 12-17

Program Tarihleri ve Süresi:  11 HAZİRAN - 27 AĞUSTOS 2017 – aile yanı
                                                     18 HAZİRAN - 27 AĞUSTOS 2017 – yurt

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel  İngilizce eğitimleri verilir.

Program Ücreti:

Yurt konaklamalı:

2 hafta: 1.854 GBP

3 hafta: 2.651 GBP

3 hafta: 3.448 GBP

Aile yanı konaklamalı:

2 hafta: 1.782 GBP

3 hafta: 2.543 GBP

3 hafta: 3.304 GBP