Okul Hakkında:

Program Worcestershire’ın tarihi spa merkezi olan Malvern’da yer alan önde gelen özel yatılı bir okul olan Malvern St James’de gerçekleştirilmektedir.   

Şifa veren sularıyla ünlü Cotswolds ve  Malvern Hills ile çevrili kasaba, yüzlerce yıldır ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Ziyaretçiler, geleneksel İngiliz atmosferinin yanı sıra bir dizi mağaza, kafe, restoran, sinema ve tiyatro ile güzel bir İngiliz mimarisi kentinde yaşama deneyimi elde eder. Okul Londra’ya trenle 3 saat uzaklıktadır.

Konaklama Hakkında:

Öğrenciler kampüs içi yurtlarda kalırlar. Odalar tek veya çift kişilik ve ortak banyoludur. Paralı çamaşır yıkama makinası mevcuttur..

Kampüs Olanakları Hakkında:

Squash kortları, spor salonu ve spor salonu, sanat stüdyoları, kapalı yüzme havuzu, internet kafe bulunur.

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Haftada 1 tam gün gezi (London, Oxford, Cardiff), haftada 2 yarım gün gezi ( Gloucester, Stratford-upon-Avon, Birmingham, Cheltenham, Worcester, Hereford,) ve gündüz ve akşam aktiviteleri yapılır.

Aktiviteler arasında; hoş geldin partisi, futbol, tenis, rugby, basketbol, drama, kim milyoner olmak ister yarışması, İngiliz gecesi, disko&şov gecesi, plaj partisi, film gecesi, maske yapımı, takı tasarımı..

Yaş Aralığı: 9-17

Program Tarihleri ve Süresi:  09 TEMMUZ – 06 HAZİRAN 2017

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel  İngilizce eğitimleri verilir.

Program Ücreti:

2 hafta: 2.038 GBP

3 Hafta : 2.827 GBP

4 Hafta:  3.616 GBP

Fiyata Dahil Olmayanlar:

Ucak bileti, cep harcligi, vize ucreti