Okul Hakkında:

Studio Cambridge'in Sir Richard programı, 2010'dan beri başarılı bir şekilde sürmektedir. Mükemmel spor tesisleri, derslikleri ve konaklama birimleri, Reading şehir merkezinden sadece 3 km uzaklıktaki Leighton Park kampüsündedir.

Program öğrencilere nitelikli eğitmenler ve temalı etkinlikler sunan karışık etkinliklere veya dansa odaklanma imkânı sunuyor. Personelin burada öğrencilere oranı 1: 7 ve maksimum sınıf mevcudu 16'dır.

2017'de kampın ana teması Harry Potter’dır. Kitaplar ve filmlerle ilgili etkinlikler yapılacaktır. Ders konuları da filmin başrol oyuncularının hayatları, rol yapma oyunu, hikayedeki efsaneler ve mitler gibi şeyleri içerir.

Konaklama Hakkında:

Kampüste 5 farklı yurt binası bulunur ve hepsi merkez tesislerden 5 dakika yürüme mesafesindedir. Kızlar ve erkekler ayrı bölümlerde kalmaktadır. Odalar bir, iki, üç veya dört kişilik olup, banyo ve duşlar paylaşımlıdır.

Personel konutlarda yaşar ve 24 saat gözetim sağlarlar. Ayrıca her akşam sizin için etkinlikler düzenleyeceklerdir. Personel tarafından ücretsiz çamaşır yıkama hizmeti verilir. Yatak çarşafları haftada bir değiştirilmektedir.

Yemekler büyük yemek salonunda servis edilir. Özel diyet gereksinimleriniz varsa bildirebilirsiniz. Gezi günlerinde paketli öğle yemeği verilir. Yatma zamanlarında atıştırmalık (içecekler, kurabiye ve kek) verilmektedir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

24 hektarlık güzel yeşil kampüs güvenli bir ortam sunar. Kapalı yüzme havuzu, 10 dönümlük spor sahaları, çim sahası, basketbol sahası, spor salonu, dans stüdyoları bulunmaktadır. Dans derslerinin odağı modern caz dansı üzerinedir ancak aşağıdakilerden herhangi birini içerebilecek çeşitli dans atölyeleri olacaktır: sokak dansı, müzikal tiyatro, Bollywood dansı, hip hop, amigoluk, salsa.

Tenis, yüzme, voleybol, basketbol, badminton, hazine avı, Harry Potter temalı oyunlar, resim, eskiz, tişört tasarımı, dostluk bilezikleri, seramik atölyeleri yapılmaktadır.

 

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Haftada 2 tam gün gezi düzenlenir. (Çarşamba ve Pazar)

Londra, Oxford, Chessington World of Adventures, Warwick Kalesi, Windsor Kalesi, Harry Potter Stüdyo Turu

Yaş Aralığı: 10 – 16

Program Tarihleri ve Süresi:  09 TEMMUZ- 13 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında: Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimi verilir.

 Program Ücreti:

2 hafta

1720 GBP

3 hafta

2335 GBP

4 hafta

2950 GBP