Okul Hakkında:

Emerson College, İletişim ve Sanat alanında dünya çapında tanınmaktadır. Forbes Magazine, Emerson'u "Amerika'nın En İyi Üniversitelerinden" biri olarak seçer. Ünlü mezunlar, televizyon şefi Jay Leno, makyaj sanatçısı Bobbi Brown gibi isimler bulunur. Boston'un merkezinde ideal bir konuma sahip olan Emerson, pre-college programı için mükemmel bir ortamdır.

Discovery Emerson programında, liseden üniversiteye geçişiniz için hazırlanmanıza yardımcı oluyoruz. Pre-college programı, lise öğrencilerine üniversite hayatına giriş yapmak için akademik eğitimin yanına atletizm ve etkinlikleri de ekleyerek güzel bir kamp sunar.

Emerson College, geniş bir yelpazede 30'dan fazla farklı ders seçeneği sunmaktadır. En popüler dersler Interpersonal Communication, Psychology, genel İngilizce ve Introduction to College Writing.

 

Konaklama Hakkında:

Konaklamalar Boston Common'daki Piano Row Residence Hall'da yapılır. İki kişilik ortak banyolu odalarda kalınır. Her klimalı odada bir yatak, çalışma masası, dolap ve wifi bulunmaktadır.

Yurtta, yemek salonu, ortak salonlar, çamaşır yıkama tesisleri çamaşır yıkama tesisleri ve Summer Discovery ofisi bulunur. Sınıflara ve Emerson College Fitness Center'a kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Dunkin Donuts ve Starbucks'un hemen yurdun yanındadır.

Yemekler okulun yemekhanesinde verilir. Hafta içi 2 öğün, hafta sonları ise 1 öğün’dür.  

Kampüs Olanakları Hakkında:

Emerson College, softball ve tenis kortlarının yanı sıra olağanüstü atletik ve dinlence tesisleri de sunmaktadır. Hepsine erişebilirsiniz. Emerson'un son teknoloji ürünü olanakları arasında şunlar bulunmaktadır: Emerson College Spor Salonu, Bobbi Brown ve Steven Plofker Spor Salonu, Rotch Sahası.

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Haftasonları; Duck Turu'nda Boston'un ünlü simgesel yapılarını keşfedin, Six Flags New England Eğlence Parkı'ndaki rollercoasterlara binin, Basketbol Hall of Fame'de gezinin ve oyunun geçmişi hakkında bilgi edinin, Hampton Beach'te güzel beyaz kumun üzerinde güneşin tadını çıkarın, Harvard Meydanı'nda gezin… Derslerden sonra; koşun, piknik yapın, Boston Common'da gezin, Prudential Center'da veya Newbury Caddesi'nde yüzlerce mağazayı görün, Bilim Müzesi veya New England Akvaryumunu ziyaret edin, Tarihi Quincy Market ve Faneuil Salonu'nda mağazaları gezin, Bobbi Brown ve Steve Plofker Gym'de basketbol veya voleybol oynayın, Freedom Trail’daki Boston'un tarihi mekanlarını gezin… Akşamları; efsanevi Fenway Park'ta maç izleyin, gişe rekorları kıran filmleri büyük ekranda izleyin, Boston'un Boston’s Improv Asylum kömedi kulübüne gelecek olan komedyenlere eğlenin, canlı bir konserde sevdiğiniz müziği dinleyin (biletler ektir)….

Yaş Aralığı: 9 & 10& 11 ve 12.sınıf öğrencileri

Program Tarihleri: 3-29 Temmuz 2017

Fiyat Bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.