Okul Hakkında:

Johns Hopkins Üniversitesi dünya çapında tanınmaktadır. Başarılı mezunlar arasında Başkan Woodrow Wilson, Dışişleri Bakanı Madeleine Albright ve 37 Nobel Ödüllü mezunu var. Kuzey Baltimore'daki ideal konumu ile Johns Hopkins pre-college program için mükemmel bir ortamdır.

Johns Hopkins'deki Summer Pre-College Programları, liseden üniversiteye geçişiniz için hazırlanmanıza yardımcı olur. Okul öncesi programlarımız, lise öğrencilerine üniversite hayatında mükemmel bir başlangıç ​​yapmak için akademik eğitim, spor ve etkinlikleri bir araya getirir.

2-5 hafta süren programda pek çok kredi seçeneği bulunur.

Konaklama Hakkında:

Konaklamalar üniversitenin yurdunda gerçekleşir. Süit şeklindeki konaklamada odalar tek veya çift kişiliktir. Her süit bir banyoyu paylaşır. Her odada bir yatak, çalışma masası, dolap ve wifi bulunmaktadır. Yurtta ortak salonlar, bilgisayar odaları, çamaşırhane ve Johns Hopkins Yaz Okulu ofisi bulunur.

Yemekler Fresh Food Cefe’de yenilir. Günde 3 öğün yemek dahildir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Kampüste, Newton White Spor Merkezi, Homewood Field, tenis kortları gibi pek çok spor alanı bulunmaktadır.

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Kamp merkezi Hopkins Homewood kampüsünde kuzey Baltimore'da bulunur. Starbucks, Chipotle ve Barnes & Noble gibi mağazalar sadece kısa bir yürüme mesafesindedir. Pek çok restoran, süpermarket ve kafeterya bulunur. Washington, D.C., Annapolis ve Hershey Park'ı ziyaret edebilirsiniz.

Haftasonları; Hershey Park'taki rollercoaster'lara binip çikolata yiyin,Washington DC, Baltimore şehir merkezi, National Aquarium, Science Center, Annapolis, Naval Academy gibi daha pek çok gezi yapılır. Derslerden sonra; Towson Town Center Alışveriş Merkezi'nde yüzlerce tasarım mağazasını gezebilir, Newton White Athletic Center'da basketbol veya futbol oynayabilir,  Barnes & Noble JHU Kitabevinde vakit geçirebilir, Baltimore Sanat Müzesi'nde ve Walters Sanat Müzesi'nde harika sanat yapıtlarını görebilirsiniz. Ayrıca bir kulübe veya bir okul takımına katılılabilirsiniz. Karaoke gecesi sırasında en sevdiğiniz şarkıları söyleyin. Akşamları da film geceleri, Zumba sınıfı , yetenek gösterisi geceleri gibi aktivitelerle eğlenin.

Program Tarihleri: 2 temmuz – 5 Agustos 2017

Fiyat Bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.