Okul Hakkında:

Pace Üniversitesi  Manhattan kampüsü, Tribeca'nın sınırında finans bölgesi olan entelektüel ve kültürel bir merkezdir. South Street Seaport, Wall Street ve Broadway yaknındaki bölgeler arasındadır.  

Summer Discovery Pace Üniversitesi programında, liseden üniversiteye geçişiniz için hazırlanmanıza yardımcı oluyoruz. Pre-college programı, lise öğrencilerine üniversite hayatına giriş yapmak için akademik eğitimin yanına atletizm ve etkinlikleri de ekleyerek güzel bir kamp sunar.

Pace, çok çeşitli konularda 5 farklı enstitüde çok çeşitli konularda ders seçenekleri sunulmaktadır.
Enstitüler;
Acting & Auditioning for Film, TV, & Stage

Business & Marketing Institute

Global Leadership & Social Change Institute

BBYO Global Leadership & Social Change Institute

English Language & Culture Institute

 

Konaklama Hakkında:

Konaklamalar üniversitenin yurdunda yapılır. Üç kişilik özel banyolu odalarda kalınır. Her klimalı odada bir yatak, çalışma masası, dolap ve wifi bulunmaktadır.

Yurtta , ortak salonlar, oyun odaları, fitness merkezi, mutfak, ücretsiz çamaşır yıkama tesisleri çamaşır yıkama tesisleri ve Summer Discovery ofisi bulunur.

Yemekler okulun yemekhanesinde verilir. Hafta içi 2 öğün, hafta sonları ise 1 öğün’dür.  

Kampüs Olanakları Hakkında:

UCLA, olağanüstü spor tesislerine sahiptir ve hepsine erişebilirsiniz. Kobe Bryant ve Shaquille O'Neal’in de oynadığı basketbol kortlarını kullanın, Olimpiyat koşucusu Jackie Joyner Kersee’in koştuğu pistlerde koşun…

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Yazınızın LA'nin sunduğu her şeyi keşfetmeye harcayın. Haftasonları; Santa Monica, Manhattan veya Huntington plajında güneşlenin. Disneyland'da veya Six Flags Magic Mountain'da rollercoaster'lara binin. Universal Studios’u gezin. Hafta içi derslerden sonra; Hollywood Walk of Fame'de dolaşın ve yıldızları görün. J. Paul Getty Müzesi, Armand Hammer Müzesi veya Griffith Gözlemevi gibi önemli merkezleri ziyaret edin. Akşamları; Westwood Village'daki bir film galasında film yıldızlarıyla resminizi çekin. Canlı bir konserde sevdiğiniz müziği dinleyin (biletler ek ücretlidir). Chris Rock veya Adam Sandler gibi komedyenlerin de gittiği Improv komedi kulübünde eğlenin.  Kampüste dans, karaoke, basketbol gibi dilediğiniz etkinliğe katılın.

Yaş Aralığı: 9 & 10 & 11 ve 12.sınıf öğrencileri

Program Tarihleri:

6 haftalık  Pre-College Programı  25 Haziran – 5 Ağustos

 5 haftalık  Pre-College Programı  25 Haziran – 29 Temmuz

3 haftalık  Pre-College Programı  25 Haziran – 14 Temmuz

3 haftalık  Pre-College Programı  17 Temmuz – 5 Ağustos

2 haftalık  Pre-College Programı  17 Temmuz – 27 Temmuz

Fiyat Bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.