Okul Hakkında:

Yaz okulu merkezimiz, güzel İngiliz kırsalında Londra'nın bir saat dışındaki Lord Wandsworth Koleji'nde bulunmaktadır. Özverili öğretmenlerimiz ve personelimiz, öğrencilerimize büyük önem vermekte olup, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine ve yeni arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Konaklama Hakkında:

Kampüste yaşamak çok eğlencelidir ve ihtiyacınız olan her şey birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Yurt odaları 2, 3 veya 4 kişiliktir. Odalardan sorumlu bir ebeveyn bulunmaktadır. Erkekler ve kızlar ayrı bölgelerde kalmaktadır. Dinlenmek için geniş, ferah bir ortak salon bulunmaktadır. Yurt bölümünde masa tenisi, masa futbolu ve piyanolar gibi boş vakit geçirme olanakları bulunur.  Odalar havadar ve geniştir. Tüm öğrencilerin bir masası ve gardıropları vardır. Yatak çarşafları haftada bir değiştirilir. Ev arkadaşınız benzer bir yaşta olacak, ancak farklı bir dil konuşacaktır. Wifi ve çamaşıhane hizmeti verilir.

Kampüs Olanakları Hakkında:

Yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol, voleybol, badminton, futbol, ruggby, tiyatro

Örnek Gezi ve Aktiviteler Hakkında:

Haftada 1 tam günlük ve 1 yarım günlük geziler düzenlenerek İngiltere'nin güneyindeki farklı şehirler ve kültürel mekanlar ziyaret edilir. Bunların haricinde ise Pazar günü isteğe bağlı bir yerel gezi (11:15 - 17:45) yapılmaktadır. Etkinliğe bağlı olarak, öğrenci başı £ 15,00 - £ 25,00 ücret alınmaktadır. Opsiyonel gezilere isteyen öğrenciler katılım gösterir.

Tam günlük gezi yerleri şunları içerir: Londra, Oxford, Portsmouth, Winchester, Windsor Kalesi, Hampton Court Sarayı, Thorpe Parkı, Petersfield, Petersfield, Marwell Yaban Hayatı Parkı

Yarım günlük gezi yerleri şunları içerir: Bowling, Alışveriş, Kuş Dünyası, Eğlence Parkları

Öğleden Sonra Etkinlikleri; Öğleden sonra ve akşamları spor, kültürel ve sosyal aktiviteler düzenlenmektedir.  Böylelikle yeni arkadaşlıklar edinebilir ve sınıfınızın dışında İngilizce pratiği yapabilirsiniz. Etkinlik programı sırasında, öğrenciler diğer sınıflardan çocuklar ile birlikte olma şansına sahiptirler.

Her gün öğleden sonra 15:30 -16:30 ve 16:30 -17:30 saatleri arasında iki farklı etkinlik gerçekleştireceksiniz. Yapabileceğiniz etkinlikler:

Yüzme, tenis, badminton, futbol, basketbol, voleybol, ragbi, masa tenisi, dodgeball,  dans ve fitness, drama, müzik,  WSE Gençler Korosu, mandala çizimi, maske tasarımı, fotoğraf yürüyüşü

Akşam Aktiviteleri;  Akşam yemeğinden sonra, bütün okul 19:00 - 21:00 saatleri arasında akşam etkinliği için bir araya gelir. Bu, herkesin bir araya gelip bu güzel kampüste uzun yaz akşamlarından en iyi şekilde faydalanabilmesi için harika bir yoldur.

Yetenek gösterisi, Hazine avı, Disko, Film Gecesi, Moda şovu, Kareoke, Uluslararası Gece, Mini olimpiyatlar, Masquerade Ball, Bayrağı yakala, Quiz ve Oyunlar gecesi

Yaş Aralığı: 11-16

Program Tarihleri ve Süresi:  9 TEMMUZ -12 AĞUSTOS 2017

Program Hakkında:

Haftada 18 saat genel İngilizce eğitimleri verilir. İsteyen öğrenciler Cambridge FCE sınav hazırlık programına katılıp ek 200£ ücretle sınavı da alabilirler.

 Program Ücreti:

2 hafta 1.800 £

3 hafta 2.650 £

4 hafta 3.500 £

Fiyata Dahil Olmayanlar:

Uçak bileti

Cep Harçlığı

Vize Başvuru Ücreti