Biz Kimiz?

Biz tam 30 yıldır işini aşkla yapan Atlas ailesiyiz. 30 yıl önce İstanbul’da ki ilk ofisimizde ilk öğrencimizi gönderdiğimiz gün ne kadar heyecanlıysak, bugün binlerce öğrenciden sonra hala her öğrencimiz de aynı heyecanı yaşıyoruz.

Uzman kadromuz ile size yurtdışı eğitim sürecinizin her dakikasında titizlikle en iyi hizmeti sunmak ve yanınızda olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bunun en güzel kanıtı her sene veli referanslarımız ile katlanarak artan öğrenci sayılarımız ve okul ağımız.

Aynı zamanda 2014 yılında Study Travel Magazine tarafından yapılan oylama sonucunda Türkiye’de ilk defa ‘’Avrupa’nın en iyi eğitim acentası’’ seçilmemizin gururunu taşıyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne yoğun bir biçimde küçük ve genç yaş öğrencilerine çok çeşitli programlar için yurtdışı eğitim danışmanlığı vermekteyiz ve bu alanda bir çok kolej, okul ve kurum ile çalışmaktayız.

Gerek bireysel gerek grup programlarımıza her sene artan yoğun talep bize bu departmanımızı ayırmak, bu konuda uzmanlaşmış özel bir kadro ile daha da büyütmek isteğini uyandırdı. Böylece 3–18 yaş arası öğrencilerin programları için Atlas junior markası altında faaliyetimize başladık.

people

Senelerdir yaptığımız gibi bireysel öğrencilerimizin yanı sıra bir çok kolej ve okulun öğrencilerine grup yaz okulu programları, lise yerleştirme,

aile programları, özel kurslar gibi bir çok alanda sizlere danışmanlık vermeye devam edeceğiz. Bu noktada öğrencinin ülke, şehir okul seçiminden başlayan danışmanlığımız; vize, uçak, konaklama gibi programın her ayrıntısını titizlikle hazırladığımız bir hizmete dönüşüyor. İcinde yurtdışı ofislerimizinde bulunduğu toplamda 16 ofisimiz  ile bize en kolay ulaşabileceğiniz yerde olmaya devam edeceğiz.